Kaş Ekimi Fiyatları 2021

05.04.2021
1.398
Kaş Ekimi Fiyatları 2021
REKLAM ALANI

Kaş ekimi fiyatları 1 kıl kökü için ortalama 6-8 TL‘dir.  Bu durumda kaş ekimi fiyatı 1 greft için ortalama 7 Türk lirası olarak gösterilmektedir. Doktorların talep etiği kaş ekimi fiyatları 2021 her kıl kökü başına farklı ücretlendirilmiştir. Tam kaş ekimi yaptıran hasta daha yüksek ücret öderken, kısmi kaş ekimi yaptıran kişi daha düşük fiyatlara kaş ekimi gerçekleştirmektedir. Kaşlarınızı doldurmak için ne kadar çok kıl kökü lazımsa ödeyeceğiniz para miktarı da o kadar artış ya da azalış gösterecektir.

Kaş Ekimi Nedir?

kas ekimi nedir

Kaş ekimi zaman içinde yoğunluğu azalan ya da olduğundan daha estetik ve hoş bir görünüm kazanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir estetik uygulama yöntemidir. Günümüze kadar kozmetik sektörü içinde yer alan bu uygulama gittikçe estetik uzmanlığı haline gelmiştir. Mikro UE kaş ekimi yöntemi son 10 yılda hızlı bir şekilde gelişim göstererek, kaşlarda en tirent görünümü kazandırmak ve kaşın en doğal hali ile uzamasını sağlayan serum çeşitleri imal edilmiştir. Medikal estetik alanında en çok rağbet gösterilen estetik işlemlerinin başında gelmektedir. Lokal anestezi altında yapılan uygulama, kişilerin acı eşiklerine göre bir miktar acı verse de son yıllarda gelişen teknoloji ve teknik cihaz sistemi kalitesiyle oldukça ağrısız bir şekilde uygulanmaya başlamıştır. Minimal düzeyde olan bu ağrılar sınırlı uyuşturma uygulanarak işlem tamamen ağrısız hale getirilmektedir.

Kaş Ekimi Uygulamasında Hangi Teknik Kullanılır? 

Kaş ekimi işleminde tercih edilen teknik mikro FUE yöntemidir. Kulağın arka kısmından alınan ince greftler, kaşlara özenli bir şekilde nakledilir. Kaş ekimi operasyonu son derece kolay ve birkaç saat içinde bitebilen bir uygulamadır. Tedavi, kişinin hayalini kurduğu estetikli ve bakımlı kaş modelleri kendi yüz yapısına göre yapılır. Her kaş ekimi uygulaması farklı miktarlarda ve şekillerde kişinin istek, arzu ve yüz tipine göre farklı şekillerde yapılandırılır. Kaşları ile ilgili herhangi bir sorun yaşayan ve dövme yaptıran kişiler bu uygulama ile daha doğal ve sorunsuz, güzel bir deneyim yaşar. Kaş ekimi uygulaması doğru bakım seansı uygulandığında oldukça kalıcı, etkili ve başarılı bir çözüm olarak tercih edilir.  

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi operasyonu saç ekimi işlemi ile aynı şekilde uygulanır. Transfer edilen greft miktarı bu uygulamada daha az olduğu için işlem 2-3 saat daha kısa sürer. İşlem sınırlı uyuşturma yardımıyla yapılır. Hastaya alım ve ekim işleminden önce olmak üzere iki kez sınırlı uyuşturma uygulanır.  Anestezi işlemleri sırasında ilk etapta minimal ağrı hissedilse bile daha sonra hasta, uygulama işlemi sonrasında hiçbir şekilde ağrı hissetmeyecek hale getirilir. Bu işlem hastanın tedavi sürecinde hiçbir şekilde ağrı hissetmeden gayet konforlu bir şekilde kök transferinin yapılmasına olanak sağlar.  Konsültasyon işlemi sırasında ise öncelikle doktor hastadan kaş işlemi operasyonundan ne beklediği sorulur ve ona göre bir yol planı belirlenir. Uzman doktor kendi tecrübelerinden de yola çıkarak soruna optimum çözümlerle yaklaşarak hastanın memnun kalacağı en doğru kaş şekline kavuşmasında ona yardım eder. 

Ayrıca zirkonyum diş fiyatları hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Kaş Ekimi Operasyon Sırasında Neler Yapılır?

Kaş ekimi tedavisi sırasında ilk etapta konsültasyon sırasında altın oran pergeli kullanılarak hastanın yüz hatlarına en uygun olan kaş şekli çizilir. Bu sürede kaşlara ilk önce lokal anestezi işlemi uygulanarak kaş bölgesi uyuşturulur. Ağrısız hale getirilen kaş, ihtiyaç duyulan kıl sayısı az olduğu için öncelikle kaşlar safir FUE yöntemiyle kanal açma operasyonu uygulanır. Böylelikle kaş ekimi için gereken sayının önceden bilinmesiyle donör ihtiyacından fazla greft alımının önüne geçilerek işlem daha kolay ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılır. Doğru kıl sayısı ile greftlerin vücut dışında kalma süresi azaltılmış olup, tedavinin risk düzeyi minimuma iner. Kadınların donör bölgesinde yer alan saçlar diğer uzun saçların kamufle etmesine olanak sağlayarak bir pencere açılır ve kaş bölgesi tıraş edilir.  Bölgeye lokal anestezi işlemi uygulanır. Donar bölgesinden alınan greftelr en uygun kaş ekimi fiyatları 2021 ve ücret tarifeleriylemikro FUE yöntemi uygulanarak alınır ve çok kısa sürede açılmış kanallara nakil işlemi gerçekleştirilir. Operasyon sonunda hastanın uygulaması gereken bakım ve tedavi süreci eksiksiz bir şekilde anlatılarak kaşların pansuman işlemi de tamamlandıktan sonra hasta taburcu edilir. Tedavi bitiminden bir gün sonra hasta evinde dinlenirken, bir sonraki gün tekrar operasyon gördüğü kliniğe davet edilir. Kaşların bulunduğu bölgeye göre adaptasyon süreci ve iyileşme süresi kişiden kişiye göre değişir. Ekilen kaşların uzun ömürlülüğü ve kaşta kalma süresi ortalama olarak 1-2 seneyi bulabilmektedir. 

Kaş Ekim Operasyonu Kimlere Uygulanır?

kas ekimi operasyonu

Kaç ekimi tedavi yönteminin uygulandığı kişiler kaş ekimi yaptırmak isteyen herkestir. Kaş görünümünden memnun olmayan, kaşlarında seyreklik bulunan, yanlış kaş alım tekniği uygulayan kişiler bu uygulamayı tercih etmektedir. Kaş ekimi, bu sorunlardan şikâyet eden hastaların en çok rağbet gösterdiği yeni nesil estetik yöntemlerinin başında gelmektedir. Kaş dökülmesi sorunu yaşayanlar bazı ilaç tedavileri gören, hastalık aşamasına geçen, yanlış makyaj uygulamaları uygulayan kişileri kapsamaktadır. Kaza ve yaralanma sonucu kaşlarını kaybeden kişilerde ise maalesef kaşların görüntüsünde kalıcı bazı bozukluklar görülmektedir. Bu sorunu gidermek için de başvuracağınız en doğru yöntem kaş ekimi uygulamasına müracaat etmektir. Kaş ekimi ile kaşını kaybeden hastalar çok kısa sürrede yeni estetik ve doğal görünümlü kaşlara kavuşmaktadır. Kaş ekimi ile kaş bölgesinde oluşan yara izleri de kapatılmak ta kişi, daha sağlıklı, canlı ve bakımlı bir görünüm kazanmaktadır.

En İyi Kaş Ekimi Merkezleri Hangileridir?

En iyi kaş ekimi merkezleri piyasanın en önde gelen uzman cerrah kadrosu, teknik cihaz kalitesi ve kişiye özel uygulanan kaş ekim tedavi yöntemlerinin çeşitli olduğu klinik ve hastanelerdir. Kaliteli, başarılı ve profesyonel bir hizmet almak için öncelikle kişinin yapması gereken en önemli şey, operasyonu hangi estetik uzmanı yapacaksa o kişinin araştırılmasıdır. Kaş ekimi uygulamasında tek bir telin yönü bile çok önemlidir. Doğru tele yön veren,  yüz yapınıza en uygun kaşı tasarlayan uzman doktorlardan destek almanız sizin için son derece önemlidir. Aksi halde kesinlikle doğal olmayan, hiçbir sonuç alamadığınız karşıdan bakıldığında hemen kendini fark ettiren başarısız kaşlara sahip olursunuz. Bu sebeplerle alanında uzman cerrahları tercih ederek titiz bir çalışma sonucu aradığınız kaş şekline sahip olabilirsiniz. 

Hekim hakkında en doğru bilgiyi edindikten sonra hasta yorumlarını dikkatli bir şekilde incelemeye başlamalısınız. Uygulamayı deneyimlemiş çok sayıda kişi vardır. Hastaların klinik, hekim hakkında yaptıkları yorum ve görüşleri kaş ekimi hizmet kalitesi hakkında ciddi ipuçları vermektedir. Hasta deneyimlerinden yola çıkarak kaç ekimi fiyatları 2021 içinde size en uygun olan tarifelerden birini tercih edebilirsiniz. Özel gün ve gecelerde uygulanan kampanya seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Kaş ekimi tedavisi sonrasında doktorunuzun önerdiği serum ve kremleri kullanarak kaşınızın doğal ve sağlıklı yapısını koruyabilir, uzun yıllar kullanma avantajı sağlayan yeni kaşlarınızla iş ve sosyal hayatınıza güvenle devam edebilirsiniz.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.